Dekoracje

Nowe produkty

Promocje

Dekoracje Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • 4,90 zł 6,90 zł -2,00 zł W magazynie
  Nowy

  Komplet 12 kart, dzięki którym rozkręcisz niezapomniany Wieczór Panieński organizowany w domu. Wymiary pojedynczej karty to 13 x 8,5cm.Życzymy szalonej zabawy!

  4,90 zł 6,90 zł -2,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 1,00 zł W magazynie
  Nowy

  Balon gumowy wielkości 30 cm rozmiar 14" różowy z białym, dwustronnym nadrukiem "Wieczór Panieński". Cena za 1 sztukę. Nadaje się do napełnienia powietrzem lub helem! Możliwość nadmuchania balonu helem za dodatkowa opłata i odbiorem osobistym w sklepie w Białymstoku.

  1,00 zł
  W magazynie
 • 1,00 zł W magazynie
  Nowy

  Balon gumowy wielkości 30cm rozmiar 14" czarny z białym dwustronnym nadrukiem "Gorączka Panieńskiej Nocy". Cena za 1 sztukę. Nadaje się do napełnienia powietrzem i helem! Możliwość nadmuchania balonu helem za dodatkowa opłata i odbiorem osobistym w sklepie w Białymstoku.

  1,00 zł
  W magazynie
 • 1,00 zł W magazynie
  Nowy

  Balon gumowy wielkości 30cm rozmiar 14" w kolorze różowym z białym dwustronnym nadrukiem "Gorączka Panieńskiej Nocy". Cena za 1 sztukę. Nadaje się do napełnienia powietrzem i helem! Możliwość nadmuchania balonu helem za dodatkowa opłata i odbiorem osobistym w sklepie w Białymstoku.

  1,00 zł
  W magazynie
 • 3,96 zł W magazynie
  Nowy

  Niegrzeczna dekoracja drinków idealna na WIECZÓR PANIEŃSKI :) Kolorowe słomki z nakładkami w kształcie Wacków koloru cielistego.  Harmonijkowe łamanie umożliwiające wygodne sączenie napoju.  W opakowaniu 6 sztuk.

  3,96 zł
  W magazynie
 • 4,99 zł W magazynie

  Torebki na słodycze w kolorze białym z metalizowanym napisem Thank you w kolorze różowego złota, wymiary po złożeniu: szerokość ok. 13 cm, wysokość 14 cm.(1 op. / 6 szt.)

  4,99 zł
  W magazynie
 • 3,90 zł W magazynie

  Kubeczki papierowe w kolorze różowego złota, pojemność ok. 220 ml. (1 op. / 6 szt.)

  3,90 zł
  W magazynie
 • 8,99 zł W magazynie

  Girlanda frędzle, do samodzielnego złożenia, zestaw zawiera 12 frędzli w kolorze rose gold lustrzanym i ok. 2 m białego sznurka, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 30 cm, długość ok. 1,5 m.

  8,99 zł
  W magazynie
 • 2,90 zł W magazynie

  Balon foliowy w kształcie litery E w kolorze złotym.   Cena za 1szt.  Wysokość przed napompowaniem ok 40cm W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona oraz specjalna naklejka pozwalająca przyczepić balon do płaskiej powierzchni np. na ściany. Balon przeznaczony do napełnienia powietrzem

  2,90 zł
  W magazynie
 • 2,90 zł W magazynie

  Balon foliowy w kształcie litery I w kolorze złotym.   Cena za 1szt.  Wysokość przed napompowaniem ok 40cm W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona oraz specjalna naklejka pozwalająca przyczepić balon do płaskiej powierzchni np. na ściany. Balon przeznaczony do napełnienia powietrzem

  2,90 zł
  W magazynie
 • 2,90 zł W magazynie

  Balon foliowy w kształcie litery D w kolorze złotym.   Cena za 1szt.  Wysokość przed napompowaniem ok 40cm W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona oraz specjalna naklejka pozwalająca przyczepić balon do płaskiej powierzchni np. na ściany. Balon przeznaczony do napełnienia powietrzem

  2,90 zł
  W magazynie
 • 2,90 zł W magazynie

  Balon foliowy w kształcie litery R w kolorze złotym.   Cena za 1szt.  Wysokość przed napompowaniem ok 40cm W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona oraz specjalna naklejka pozwalająca przyczepić balon do płaskiej powierzchni np. na ściany. Balon przeznaczony do napełnienia powietrzem

  2,90 zł
  W magazynie
 • 3,90 zł W magazynie
  Nowy

  Balon foliowy w kształcie ust.  Nadaje się do napełniania helem. Możliwość napełnienia helem na miejscu w sklepie (dopłata za hel).

  3,90 zł
  W magazynie
 • 7,90 zł W magazynie
  Nowy

  Przybliżone wymiary przed napompowaniem: Wysokość: 61cm Szerokość: 68cm Balon nadaje się do napełnienia helem.  Możliwość napełnienia balonu helem na miejscu w sklepie(dopłata za hel). Balony wypełnione helem-wyłącznie odbiór osobisty.

  7,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów